mały ciężar

wytrzymałość

wysoka jakość

nowoczesny design

bardzo dobre właściwości termoizolacyjne

przystosowanie do użytku całorocznego

możliwość stosowania w układach pionowych i poziomych

zwiększona mobilność i możliwość przeniesienia obiektu w inne miejsce

szybki montaż wynoszący od jednego do kilku dni

Jakie są zalety pawilonów handlowych z płyt warstwowych?

Jeśli chcesz otworzyć lokal handlowy, usługowy, gastronomiczny, biurowy lub stworzyć przestrzeń magazynową – nie musisz czekać z realizacją swoich planów i spełnieniem marzeń.

Pamiętaj, że pawilony z płyt warstwowych nie wymagają uzyskania pozwoleń budowlanych. Są to kontenery nadające się do całorocznego użytku. Możesz zadbać o ich ogrzewanie i wyposażyć je w sanitariaty. Sprawdzą się dlatego nawet jako pawilon mieszkalny.

Nasze pawilony handlowe dają Ci dużą swobodę w zakresie ich aranżacji z możliwością łatwej rozbudowy, a nawet zmiany miejsca działalności!

Pawilon handlowy w Leasing

1

Wybierasz przedmiot i ofertę finansowania

2

Wypełniasz i przesyłasz wniosek leasingowy

3

Otrzymujesz decyzję leasingową

4

Podpisujesz umowę

5

Odbierasz przedmiot leasingu

Leasing tradycyjny

Popularna umowa leasingu, zawierana na z góry określany czas zależny od rodzaju środka trwałego, kończącego się zwykle przeniesieniem prawa własności przedmiotu (tzw. wykupem) po zakończeniu okresu umowy.

N

100% finansowania

N

Łatwe planowanie

N

Szybie decyzje

N

Zarządzanie kosztami

N

Uwolnienie zasobów firmy

N

Elastyczność

N

Konkurencyjność

~

Bezpieczeństwo

Budowa pawilonów handlowych z płyt warstwowych

Konstrukcję pawilonów handlowych tworzą płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym o różnych szerokościach, długościach i wysokościach, skręcane śrubami oraz dodatkowo spawane, a także pokryte antykorozyjną powłoką.

W naszych obiektach stosujemy ponadto specjalne zabezpieczenia przed przeciekaniem. Dzięki szerokiej gamie kolorów RAL i profilowań płyt oraz możliwości łączenia ze stolarką otworową i innymi materiałami jesteśmy w stanie podjąć się realizacji standardowych, jak i mniej sztampowych projektów.

Elewacja naszych pawilonów może zostać wykończona laminatem, kasetonami lub elementami drewna. Z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym wykonujemy nie tylko ściany, ale i konstrukcję dachu oraz stropu. Woda odprowadzana jest za pomocą rynien i rur spustowych. Podłogę wykładamy natomiast ocynkowaną blachą i płytą OSB wraz z ociepleniem wełną oraz zastosowaniem wykładziny PCV.

Jako stolarkę okienną i drzwiową możemy zaproponować produkty z PCV i aluminium. Warto w tym miejscu przypomnieć, że pawilony handlowe z płyt warstwowych nie wymagają fundamentów. Dzięki temu montaż takiego kontenera jest nieporównywalnie szybszy, łatwiejszy i oczywiście tańszy niż budowa obiektu tradycyjnymi metodami.